Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Gerbiami lankytojai,

Šiame kataloge rasite daugiamečius augalus, atvežtus iš įvairių šalių, bet užaugintus ir daugintus mano sode. Lietuvoje žiemojusius ir ištvėrusius mūsų klimato sąlygas. Daugelis augalų reikalauja minimalios priežiūros, tinkamai pasodinti vienoje vietoje augs ir puoš Jūsų sodybą daug metų.

Metų metus iš kiekvieno kampelio augalai vis keliavo į mano namus. Bijodama pasimesti tarp daugybės rūšių ir pavadinimų ėmiau juos rikiuoti, pagaliau ir fotografuoti. Iš vieno selekcininko gavau patarimą sužymėti kiekvieną augalą, šitaip pradėjau domėtis ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje išvestomis naujomis ir jau seniau auginamomis viendienėmis, vilkdalgiais, melsvėmis, bijūnais ir kitomis daugiametėmis gėlėmis. Turiu įspėti visus, tai pavojinga, užkrečiama, įgyjama priklausomybė.....ir aš susirgau – šitaip atsirado kolekcijos katalogai. Ne viskas į juos sudėta, bet nuolat papildomi, atnaujinami. Kolekcija ir katalogas mėgėjiški, bet akis paganyti ir siela pradžiuginti - manau, galėsite. Pardavimui turiu augaliukus, kurių priaugo perteklius, jie turi užleisti vietą kitiems, todėl kataloge ne visi augalai parduodami.

Nenusivilkite, jei nerasite kažko ypatingo, gal ne to ir ieškojote, užsukite kitą kartą, pateikite savo pasiūlymus, pasidalinkite patirtimi ir svajonėmis. Žmogus mylintis gėlę, augalą, negali būti blogas, tik gali likti nesuprastas.

Linkiu visiems smagaus pasivaikščiojimo šio internetinio katalogo puslapiais. Pasirinkdami augalus, atsižvelkite į rekomendacijas, bet visada įvertinkite vietą kurioje sodinsite (drėgmė, dirvožemis, apšvietimas), o taip pat ir savo galimybes. Kiekvienas augaliukas yra gyvas, tik negali savimi pasirūpinti, paduokite vandens, pamaitinkite ir jis tikrai atsidėkos.